Мінеральна вода «Шаянська» - бадьорість душі і тіла

Мінеральна вода - вода природних джерел, яка витікає з надр землі і має унікальну первісну структуру і властивості. Саме такі природні мінеральні води, здобуті в екологічно чистому регіоні Закарпаття, виробляє ТОВ «Шаянські мінеральні води».

«Шаянська» мінеральна вода, представляє одну з кращих гідрокарбонатних, вуглекислих, слабомінералізованих, натрієвих, лікувально-столових вод Закарпаття із загальною мінералізацією 2,5 - 5,0 г/дм3.

Мінеральна вода «Шаянська» - екологічно чиста, структурована і очищена самою природою вода, видобувається із свердловини №242 глибиною 180м. Свердловина знаходиться в мальовничому куточку Карпат на території санаторію «Шаян» Закарпатської області. Розливається лікувально-столова мінеральна вода «Шаянська» в ПЕТ - пляшки ємністю: 0,5; 1,5 л., і в скло ємністю 0,5л.

shayanska3З давніх часів мінеральна вода «Шаянська» відома своїми прекрасними смаковими якостями і цілющими властивостями, оскільки унікальне родовище води «Шаянська» розташоване на території вулканічного утворення Вигорлат Гутинської гряди.

Мінеральна вода «Шаянська» є високоефективною для лікування і профілактики захворювань органів травлення, опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферійної нервової системи. Мінеральна вода «Шаянська» рекомендована для вживання не тільки з метою лікування або загальної профілактики захворювань, а також для зміцнення імунної системи, виведення шлаків з організму. Мінеральна вода «Шаянська» містить у своєму складі метакремнієву кислоту, яка сприяє омолодженню і зціленню організму людини.

Перші спогади про Шаянські мінеральні води з'явилися ще в 1753 році. Відомо, що тут біля підніжжя Замкової гори, на базі вуглекислих гідрокарбонатних залізистих мінеральних вод, в 1818 році була заснована знаменита водолікарня "Замкова Купіль". В Австро-Угорські часи мінеральна вода «Шаянська» поставлялася до столів магнатів Парижа, Будапешта, Відня, Праги, пізніше мінеральна вода користувалася великим попитом серед керівників колишнього СРСР.

На думку фахівців, завдяки літологічному складу порід і геологічних умов, мінеральна вода «Шаянська» допомагає в лікуванні більшості захворювань внутрішніх органів людини. Сьогодні, на лікування мінеральними водами, в Закарпаття приїжджають з різних куточків не тільки України, а й Європи та Росії.