Про компанію «Шаянські мінеральні води»

ТОВ "Шаянські мінеральні води" - сучасне підприємство, яке спеціалізується на виробництві лікувально-столової мінеральної води, природної питної води і природної мінеральної столової води. ТОВ «Шаянські мінеральні води» - це потужне інноваційне підприємство, оснащене сучасним обладнанням, лідер серед виробників мінеральних вод Закарпаття.

Мінеральні води компанії відомі споживачеві як:

• Лікувально-столові мінеральні води «Цілюща Поляна», «Шаянська», «Драгівська» торгової марки Цілющі криниці;

• Природна питна вода «Шаянська Джерельна» торгової марки Карпатка;

• Природна мінеральна столова вода «Шаянка».

Мінеральні води видобуваються в екологічно чистому санаторно-курортному районі Закарпаття. Виробнича база ТОВ «Шаянські мінеральні води» складається з двох розливних цехів, виробничої лабораторії, складських та офісних приміщень. Свердловина, з якої розливається природна питна вода, знаходиться на території підприємства. Лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська» подається на підприємство спеціальним трубопроводом із санаторію «Шаян», «Драгівська» мінеральна вода - доставляється в спеціальних ємностях з драгівського родовища мінеральних вод.
Мінеральні води розливаються в оригінальні ПЕТ пляшки, які мають втиснутий рельєфний логотип торгової марки, і закупорюються кришками з нанесеним логотипом, що дозволяє захистити продукцію від підробок.

Створене компанією «Шаянські мінеральні води» дочірнє підприємство «СК ТРЕЙД ГРУП» (AKTIVA) на сьогоднішній день є найбільшим постачальником мінеральних та питних вод до дому та в офіси. Продаж мінеральної води здійснюється у всі регіони України. Для зручності замовників продаж мінеральної води проводиться в тарі різної місткості: 0.5л, 1.5л, 5.0л, 18.9л. Також продаж мінеральної води здійснюється в інтернет-магазині - www.aktiva.ua.

ТОВ «Шаянські мінеральні води» пропонує взаємовигідне співробітництво для оптових покупців. Придбати мінеральну воду оптом в нашій компанії можна, зв'язавшись з нами по телефону чи за адресою, вказаними на сторінці «Контакти».